ALMANYA REGİONALLİGA
TSV Havelse
MS 1 - 0
FC Schweinfurt
AMERİKA MAJOR LİGİ
New York Red Bulls
MS 2 - 0
Nashville SC
Real Salt Lake
MS 3 - 1
Vancouver Whitecaps FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Charleston Battery
MS 2 - 1
Miami FC
Real Monarchs
MS 1 - 2
El Paso Locomotive
ANGOLA 1. LİGİ
Onze Bravos
BAŞLAMADI 17:00
Baixa de Cassanje
Sagrada Esperanca
BAŞLAMADI 17:00
Santa Rita
Sporting de Cabinda
BAŞLAMADI 17:30
Progresso do Sambizanga
AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI
Macaristan
BAŞLAMADI 16:00
Fransa
Portekiz
BAŞLAMADI 19:00
Almanya
İspanya
BAŞLAMADI 22:00
Polonya
AVUSTRALYA 1. LİGİ
Sydney FC
MS 2 - 1
Adelaide United
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
Woden Weston
MS 0 - 5
Canberra FC
Monaro Panthers
MS 2 - 2
Belconnen United
AVUSTRALYA NPL BATI
Bayswater City
MS 3 - 6
Inglewood United
Rockingham City
MS 1 - 3
Sorrento
Perth SC
MS 1 - 1
Gwelup Croatia
Armadale
MS 0 - 0
Perth Glory II
Balcatta
MS 0 - 2
ECU Joondalup
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
Adelaide United II
MS 0 - 2
Metro Stars
Sturt Lions FC
MS 1 - 1
Adelaide Comets
Campbelltown City
MS 2 - 3
Croydon Kings
Adelaide Raiders
MS 3 - 3
Adelaide Olympic FC
Adelaide Blue Eagles
MS 0 - 1
South Adelaide Panthers FC
Adelaide City
MS 5 - 0
Cumberland United
AVUSTRALYA NPL KUZEY
Weston Bears
MS 2 - 1
Valentine FC
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
FC Mauerwerk
İPT 0 - 0
SV Leobendorf
BELARUS 1. LİGİ
FK Vitebsk
54' 0 - 0
Rukh Brest
FK Gomel
BAŞLAMADI 16:45
Isloch
Torpedo Zhodino
BAŞLAMADI 18:45
Sputnik Rechitsa
Dinamo Minsk
BAŞLAMADI 20:45
BATE
BELARUS 2. LİGİ
Belshina Bobruisk
BAŞLAMADI 16:00
Lida
Slonim 2017
BAŞLAMADI 18:00
Shakhtyor Petrikov
BREZİLYA SERİE B
Brasil de Pelotas
MS 2 - 1
Goias
Avai FC
BAŞLAMADI 22:30
Remo
Vasco da Gama
BAŞLAMADI 22:30
CRB
BREZİLYA SERİE C
Tombense
MS 3 - 0
Ferroviario
Novorizontino
BAŞLAMADI 17:00
EC Sao Jose
Floresta
BAŞLAMADI 21:30
Botafogo PB
Paysandu
BAŞLAMADI 23:00
Volta Redonda
Ituano FC
BAŞLAMADI 23:00
Parana
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
Esperance Tunis
BAŞLAMADI 19:00
Al Ahli
Wydad Casablanca
BAŞLAMADI 22:00
Kaizer Chiefs
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
NC Magra
BAŞLAMADI 19:00
USM Bel Abbes
MC Oran
BAŞLAMADI 19:00
MC Alger
CR Belouizdad
BAŞLAMADI 19:00
Paradou AC
WWA Tlemcen
BAŞLAMADI 19:00
O Medéa
JS Saoura
BAŞLAMADI 22:00
JSM Skikda
US Biskra
BAŞLAMADI 22:00
RC Relizane
COPA AMERİCA
Şili
MS 1 - 0
Bolivya
Arjantin
MS 1 - 0
Uruguay
EKVATOR B LİGİ
Independiente Juniors
BAŞLAMADI 23:30
Atletico Porteno
ESTONYA 2. LİGİ
Tallinna FCI Levadia U21
BAŞLAMADI 13:00
FC Nomme United
Tartu JK Welco
MS 1 - 1
Tartu JK Tammeka U21
Tallinna FC Flora U21
MS 1 - 5
JK Tallinna Kalev
FAROE ADALARI 1. LİGİ
EB/Streymur
BAŞLAMADI 21:00
B36 Torshavn
FAS PREMİER LİGİ
FAR Rabat
BAŞLAMADI 19:00
Mouloudia Oujda
Olympique Safi
BAŞLAMADI 21:15
Moghreb Tetouan
Chabab Mohammedia
BAŞLAMADI 23:30
RS Berkane
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
PeKa
MS 2 - 2
KuFu-98
FC Kiffen
90' 1 - 4
PK Keski-Uusimaa
EPS
MS 0 - 0
Honka Akatemia
SalPa
BAŞLAMADI 16:00
PIF
Ilves-Kissat
BAŞLAMADI 16:00
VJS
FC Jazz
BAŞLAMADI 16:00
HJS Akatemia
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
KuPS
BAŞLAMADI 17:00
Honka
GÜNEY KORE 2. LİGİ
Gimcheon Sangmu
MS 2 - 0
Seoul E-Land FC
Daejeon Citizen
MS 0 - 0
Ansan Greeners
GÜNEY KORE 3. LİGİ
Hwaseong FC
MS 0 - 0
Changwon City
Gimpo Citizen
MS 1 - 2
Gimhae
Yangju Citizen
MS 0 - 2
Gyeongju KHNP
Paju Citizen FC
MS 2 - 0
Busan Kyotong
GÜNEY KORE K-LİGİ
Gwangju
MS 1 - 1
FC Seoul
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
Saburtalo
BAŞLAMADI 18:30
Samtredia
Dinamo Tiflis
BAŞLAMADI 19:30
Lokomotif Tiflis
İRLANDA 1. LİGİ
Cobh Ramblers
BAŞLAMADI 21:00
Treaty United
İSVEÇ 1. LİGİ
Brommapojkarna
MS 3 - 0
Örebro Syrianska
Lindome GIF
MS 1 - 2
Ljungskile
Pitea
DA 0 - 1
Assyriska
Tvaakers IF
BAŞLAMADI 17:00
Skovde AIK
Sollentuna FK
BAŞLAMADI 17:00
Hudiksvalls FF
Assyriska Turabdin IK
BAŞLAMADI 17:00
Linkopings
Sylvia
BAŞLAMADI 17:00
IFK Haninge
Utsiktens BK
BAŞLAMADI 17:00
Atvidaberg
Österlen FF
BAŞLAMADI 17:00
Trollhattan
Dalkurd FF
BAŞLAMADI 17:00
Karlstad
Sandvikens IF
BAŞLAMADI 18:00
Gefle
İSVEÇ 2. LİGİ
Vastra Frölunda
MS 1 - 5
Höganas BK
Ullareds
MS 0 - 4
Savedalens
Bergnasets AIK
MS 1 - 3
Stöde IF
Motala AIF FK
MS 5 - 1
Rynninge
KSF Prespa Birlik
DA 0 - 0
Asarums IF
Torslanda IK
DA 0 - 1
Vinbergs IF
Eskilsminne
DA 1 - 0
Assyriska BK
BK Astrio
45' 0 - 0
Husqvarna FF
IFK Osterakers FK
DA 1 - 1
IFK Stocksund
Angelholms
DA 2 - 1
Onsala
Nyköpings
DA 0 - 0
Smedby AIS
Gottne
DA 1 - 0
Taftea IK
Angered BK
DA 3 - 0
Nordvarmland FF
Skelleftea
DA 1 - 0
Notvikens IK
Skiljebo SK
DA 1 - 1
Sandvikens AIK FK
Grebbestads
DA 1 - 0
Stenungsunds IF
IK Gauthiod
DA 0 - 2
Yxhults IK
Syrianska
DA 3 - 1
Eskilstuna City
Sandviks
BAŞLAMADI 16:00
Frösö IF
Karlshamn
BAŞLAMADI 16:00
IFK Berga
Team TG FF
BAŞLAMADI 16:00
IFK Östersund
Jarfalla
BAŞLAMADI 16:00
FC Gute
Rappe Go IF
BAŞLAMADI 16:00
FC Rosengard
Ytterhogdals
BAŞLAMADI 17:00
Friska Viljor
Huddinge
BAŞLAMADI 17:00
Arameisk Syrianska
Lidköpings
BAŞLAMADI 17:00
BK Forward
IFK Eskilstuna
BAŞLAMADI 17:00
United IK Nordic
Kungsangens IF
BAŞLAMADI 17:00
Enköpings SK
Arlanda
BAŞLAMADI 17:00
Enskede IK
FBK Balkan
BAŞLAMADI 17:00
Sölvesborgs GoIF
Trosa Vagnharad SK
BAŞLAMADI 17:00
Tyresö
IFK Lidingö
BAŞLAMADI 17:30
Gamla Upsala
Mjölby AI FF
BAŞLAMADI 18:00
Karlslunds
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
IK Brage
MS 1 - 3
Orgryte
Norrby
BAŞLAMADI 16:00
IFK Varnamo
Öster
BAŞLAMADI 16:00
AFC Eskilstuna
Vasalund
BAŞLAMADI 18:00
Landskrona
Jönköpings Södra
BAŞLAMADI 18:00
Gais
İZLANDA 1. LİGİ
Vikingur O.
BAŞLAMADI 17:00
Vestri
JAPONYA J-1 LİGİ
Avispa Fukuoka
MS 1 - 2
Vissel Kobe
Consadole Sapporo
MS 2 - 0
Oita Trinita
Nagoya Grampus
BAŞLAMADI 11:00
Yokohama Marinos
Yokohama FC
MS 0 - 1
FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
MS 1 - 0
Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse
BAŞLAMADI 13:00
Kawasaki Frontale
JAPONYA J-2 LİGİ
Tochigi SC
MS 0 - 2
V Varen Nagasaki
Ventforet Kofu
MS 2 - 2
Renofa Yamaguchi
Matsumoto Yamaga
MS 0 - 0
Omiya Ardija
Fagiano Okayama
MS 3 - 0
FC Ryukyu
Jubilo Iwata
MS 1 - 0
JEF United Ichihara
Zweigen Kanazawa
MS 1 - 2
Kyoto Sanga
JAPONYA J-3 LİGİ
Grulla Morioka
MS 3 - 2
Azul Claro Numazu
Kagoshima United
MS 0 - 0
Vanraure Hachinohe
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
Tobol Kostanay
BAŞLAMADI 16:00
Zhetysu Taldykorgan
Caspiy
BAŞLAMADI 17:00
Kaisar Kyzylorda
FC Turan
BAŞLAMADI 18:00
Kairat Almaty
LİTVANYA A LYGA
DFK Dainava
BAŞLAMADI 19:00
Suduva
MALEZYA PREMİER LİGİ
PDRM
BAŞLAMADI 16:00
Kelantan United
Negeri Sembilan
BAŞLAMADI 16:00
Selangor 2
MISIR 1.LİGİ
El-Entag El-Harby
BAŞLAMADI 18:00
Pyramids FC
NİJERYA PREMİER LİGİ
Akwa United
BAŞLAMADI 18:00
Adamawa United
NORVEÇ 2. LİGİ
Fløy
MS 0 - 0
Sotra
Vard Haugesund
BAŞLAMADI 16:00
Kjelsas
Eidsvold TF
BAŞLAMADI 16:00
Floro
Skeid
BAŞLAMADI 17:00
FK Arendal
Alta
BAŞLAMADI 19:00
Moss
NORVEÇ ELİTESERİEN
Sandefjord
BAŞLAMADI 16:00
Viking
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
Pakhtakor
BAŞLAMADI 18:00
Sogdiyona Jizzax
Turon
BAŞLAMADI 18:00
Bunyodkor
FC AGMK
BAŞLAMADI 18:00
Metallurg Bekobod
POLONYA 2. LİGİ
KKS 1925 Kalisz
MS 0 - 3
SKRA Czestochowa
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
Sud America
BAŞLAMADI 16:00
Atl. River Plate
Club Atletico Progreso
BAŞLAMADI 18:15
Cerro Largo
Boston River
BAŞLAMADI 21:00
Club Nacional
Montevideo Wanderers
BAŞLAMADI 23:15
Villa Espanola
ÜRDÜN 1. LİGİ
Al Salt
BAŞLAMADI 18:00
Al-Hussein
Al-Ramtha
BAŞLAMADI 20:30
Al-Baqa´a
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
UCV
MS 2 - 2
Atletico Venezuela
Aragua FC
BAŞLAMADI 23:00
Deportivo Lara
Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL