Güncel Siyaset

Sedat Peker ve ailesi koronavirüse yakalandı!

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarYayınladığı videolar ve yaptığı yazılı açıklamalar ile ülke gündemini her seferinde sarsmayı başaran Sedat Peker’in günlerdir neden sessiz olduğu ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Alişer Delek..

Sedat Peker ve ailesi koronavirüse yakalandı!

Yayınladığı videolar ve yaptığı yazılı açıklamalar ile ülke gündemini her seferinde sarsmayı başaran Sedat Peker’in günlerdir neden sessiz olduğu ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

Gazeteci Alişer Delek Sedat Peker ve ailesi hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı. Delek, Sedat Peker ve ailesinin koronavirüse yakalandığını iddia etti. Delek’in iddiasını doğrular nitelikte bir paylaşım Sedat Peker’e yakınlığı ile bilinen Emre Olur‘dan geldi.

Olur “Değerli büyüğüm, size ve ailenize acil şifalar diliyorum. @sedat_peker. Sn. Sedat PEKER’i tanıyan herkes bilir ki, kendileri bir söz verdiği zaman sözünü yere getirir. Ak troller! Boşuna vakit harcayıp da algı operasyonu yapmaya çalışmayın. “Biz sizinle ahiretlik olduk” şeklinde konuştu. Emre Olur’un Sedat Peker’in koronavirüse yakalandığı şeklindeki paylaşımları retweetlemesi gözlerden kaçmadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL