Güncel

Kurbanlık koyunu aramaya gitti, kayboldu! Sosyal medya Onur Eker için seferber oldu

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarSosyal medya kayıp Onur Eker için seferber oldu. Kurban Bayramı’nın ilk gününde yaşanan olayda 20 Yaşındaki Onur Alp Eker Ankara’nın Pursaklar ilçesinde kaçan kurbanlık koyunlarını aramaya gitti ve kayboldu. ..

Kurbanlık koyunu aramaya gitti, kayboldu! Sosyal medya Onur Eker için seferber oldu

Sosyal medya kayıp Onur Eker için seferber oldu.

Kurban Bayramı’nın ilk gününde yaşanan olayda 20 Yaşındaki Onur Alp Eker Ankara’nın Pursaklar ilçesinde kaçan kurbanlık koyunlarını aramaya gitti ve kayboldu.  Tıp fakültesi öğrencisi Onur Alp Eker için havadan ve karadan arama çalışmaları devam ederken arama faaliyetlerine paralel olarak sosyal medyada Eker’in arkadaşları ve duyarlı vatandaşlar paylaşımlarda bulunarak Eker’i görenlerin yetkili makamlara bilgi vermesini rica ettiler.

Son olarak Sirkeli bölgesinde kameralara yansıyan Eker’in bulunması için endişeli süreç devam ediyor. Konu ile ilgili Ankara Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin “Tıp fakültesi öğrencisi Onur Alp EKER’in kaybolduğu gün kameralara yansıyan son görüntüsü… Üzerinde mavi tişört ve gri kapri var. Sirkeli bölgesindeki hemşehrilerim, gördüğünüz yada duyduğunuz her bilgiye ihtiyacımız var” diyerek Eker’in görüldüğü son görüntüleri paylaştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL