Güncel Spor

Acun Ilıcalı’dan PSV- Galatasaray maçında yaşanan yayın krizi ile ilgili resmi açıklama

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarDün akşam Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme turunda temsilcimiz Galatasaray deplasmanda PSV Eindhoven’a 5-1 mağlup olmuş, yaşanan ağır mağlubiyetin haricinde konuşulan en çok konulardan birisi de Acun Ilıcalı’nın sahibi..

Acun Ilıcalı’dan PSV- Galatasaray maçında yaşanan yayın krizi ile ilgili resmi açıklama

Dün akşam Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme turunda temsilcimiz Galatasaray deplasmanda PSV Eindhoven’a 5-1 mağlup olmuş, yaşanan ağır mağlubiyetin haricinde konuşulan en çok konulardan birisi de Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de yayınlanan maçta yaşanan yayın donmaları olmuştu.

Maç esnasında spiker tarafından yayının kesintisinin Hollanda kaynaklı olduğu iddia edilmişti. Sosyal medyada kullanıcılar ise Hollanda’nın RTL 7 kanalında da yayınlanan maçta hiç sorun olmadığını, yayının Hollanda yayınında olmayıp TV8 yayınında yer alan bahis reklamlarından kaynaklı olduğunu öne sürdü.

ACUN ILICALI’DAN YALANLAMA

İddiaların ardından Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi. Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “PSV – Galatasaray maçında TV’de yayınlanan sanal reklamlar ve yaşanan teknik sorun Hollandalı servis sağlayıcıdan kaynaklanmıştır. Uygulanan sanal reklamlar tamamen bilgimiz dışındadır. TV8’in bir gelir elde etmesi asla söz konusu değildir.” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL