Magazin

Hülya Avşar Belediye Başkanı Adayı mı Oluyor?

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarMilliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Hülya Avşar’ın AKP’den Ayvalık Belediyesi için adaylık teklifi aldığını ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde görüşme yapıldığını iddia etti. Hülya Avşar’ın konuyla ilgili olarak “Henüz yazacak..

Hülya Avşar Belediye Başkanı Adayı mı Oluyor?

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Hülya Avşar’ın AKP’den Ayvalık Belediyesi için adaylık teklifi aldığını ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde görüşme yapıldığını iddia etti. Hülya Avşar’ın konuyla ilgili olarak “Henüz yazacak bir şey yok.” dediğini aktaran Eyüboğlu, “Avşar Kızı’nın şu yanıtı , şimdiden siyasete hazırlık yaptığının kanıtı gibiydi.” Eyüboğlu, Avşar ile görüşenlerin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başkan Danışmanı Cengiz Zeybek, Meclis Üyesi Mehmet Birol Şahin ve Belediye Başkan Vekili Yasin Sagay olduğunu belirtti.

Ali Eyüboğlu’nun “Hülya Avşar’a Ayvalık belediye başkanlığı teklifi” başlıklı yazısının konuya dair bölümü şu şekilde:

“Avşar’la görüşenler kimlerdi? Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başkan Danışmanı Cengiz Zeybek, Meclis Üyesi Mehmet Birol Şahin ve Belediye Başkan Vekili Yasin Sagay.

Bu bilgiler ışığında her sene olduğu gibi bu yıl da Ayvalık’taki yazlığında tatil yapan Avşar’ı arayıp, aldığım bilgiyi paylaştım. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a Ayvalık’ta gördüğü bazı sorunları iletmek için gittiğini söyledi. Avşar, AK Parti’den ilk yerel seçimlerde Ayvalık Belediye Başkanlığı adaylığı için teklif alıp almadığını ve ne cevap verdiğini sordum. Avşar Kızı’nın şu yanıtı, şimdiden siyasete hazırlık yaptığının kanıtı gibiydi:

“Henüz yazacak haberlik bir durum yok!”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL