Güncel Siyaset

Sedat Peker’den tüm Türkiye’yi utandıran iddia!

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarSedat Peker dün akşam saatlerinde sosyal medya sitesi Twitter üzerinden paylaştığı paylaşımlarla gündemi derinden sarsmayı başardı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve çevresindeki isimlere yönelik suçlamalarına devam eden Peker, son..

Sedat Peker’den tüm Türkiye’yi utandıran iddia!

Sedat Peker dün akşam saatlerinde sosyal medya sitesi Twitter üzerinden paylaştığı paylaşımlarla gündemi derinden sarsmayı başardı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve çevresindeki isimlere yönelik suçlamalarına devam eden Peker, son paylaşımında yer alan ifadelerle okuyanların kanını dondurdu.

Esenyurt Üniversitesi’nin sahipleri Orhan ve Yüksel Özyurt’un  kız evlatlarımızı kirli emellerine alet ettiğini ve kızlarımızdan yakınlarındakilere sevgili ayarladıklarını söyleyen Peker “Bu iki kardeş var ya yüksel özyurt, orhan özyurt, süslü sülümanın ortakları… Fakir olan kızlara burs verip kendi üniversitelerinde okutuyorlar. Hem kendileri hem de yakın çevrelerine de bu kızlardan sevgili ayarlıyorlar.

Sakın beni yalanlamaya kalkmayın, kızların isimleri, onlara aldığınız arabalar, arabaların plakaları ve uzun süreler sevgili olduklarınıza aldığınız evlerin adresleri; hepsi kayıtlı. O kızların hepsi bence iyi insanlar. Sizler gibi şerefsizlerin eline düşmüşler maalesef yokluktan” şeklinde konuştu.

Üniversite’ye giden kızlarımız hakkında öne sürülen bu iddiaya nasıl bir cevap verileceği merak konusu oldu.

ORHAN ÖZYURT                                        YÜKSEL ÖZYURT

YORUMLAR (4)

  1. Fatih diyorki:

    Bırakın bu boş işleri, tescilli Türkiye düşmanı bin zayed’in kucağında atıp tutmak kolay

  2. Tunay diyorki:

    Ülke üç guruba Ayrılmış onurlu 1-şerefli Fakirler 2-şerefsiz namussuz kavat kan emici vampirler 3-Bunları sağlayan siyasetçiler

  3. Coşkun Acar AKYILDIZ diyorki:

    Alçakça hazırlanmış aslı astarı olmayan mesnetsiz iddialarla bu iki kardeş iş adamını yıpratmaya çalışmaktan başka bir şey değil. Bu insanları hemşehrisi olsun veya olmasın Özyurt AŞ de çalışmış olan kime sorarsanız sorun inandıramazsınız. Şunu bilirim ki; “Bir kimse, bir mümin hakkında olmayan bir şey söylerse, iftiraya uğrayan kimse, onu affedinceye kadar, Allahü teâlâ onu Cehenneme sokar.” Bu hadisin zahir ifadesine göre, başkasına iftira etmek kul hakkı olduğundan böyle bir suç işleyen kimse cehennemde cezasını çekmeden kurtulamaz.…

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL