Güncel

Ekrem İmamoğlu’ndan Akit TV’ye haciz geldi

PaylaşTweetlePaylaşPin0 Paylaşımlarİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Akit TV’ye haciz işlemi geldi. Edinilen bilgiye göre Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü Belediye Başkanı olduğu dönemde Akit TV’ye karşı açtığı ve kazandığı dava ile..

Ekrem İmamoğlu’ndan Akit TV’ye haciz geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Akit TV’ye haciz işlemi geldi. Edinilen bilgiye göre Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü Belediye Başkanı olduğu dönemde Akit TV’ye karşı açtığı ve kazandığı dava ile ilgili kendisine yapılması gereken ödemeden dolayı haciz işlemi başlattı.

Konu ile ilgili Akit TV ise yaptığı haberde Ekrem İmamoğlu’ nun 2016 ve 2017 yılları arasında kanallarına 6 dava açtığını, bunlardan 5 tanesini kaybettiğini ve 1’ini kazandığını, kazandığı davadan dolayı haciz işletmesi uygulatmak istemesine rağmen İmamoğlu’nun kaybettiği davalardaki masraflarının kendilerine ödenmesi gerektiğini ve her iki tarafında birbirine borçlarının takas usulü denilen usulle halledilmesi gerektiği söylemelerine rağmen kendilerine haciz işlemi uygulandığını yazdılar.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL