Siyaset SonDakika

Sedat Peker ‘in 10. videosu yayınlandı mı? Kimlerin adı geçiyor?

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarSosyal medya hesaplarından yayınladığı videolar ile gündemi derinden sarsan Sedat Peker’in 10. videosunun yayınlanıp yayınlanmayacağı belli oldu. Her hafta yayınladığı videolar ile ülkemizde en çok konuşulan isimlerden olan ve..

Sedat Peker ‘in 10. videosu yayınlandı mı? Kimlerin adı geçiyor?

Sosyal medya hesaplarından yayınladığı videolar ile gündemi derinden sarsan Sedat Peker’in 10. videosunun yayınlanıp yayınlanmayacağı belli oldu.

Her hafta yayınladığı videolar ile ülkemizde en çok konuşulan isimlerden olan ve başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere bir çok gazeteci ve siyasi isim hakkında çarpıcı iddialarda bulunan Sedat Peker şimdiye kadar 9 adet video yayınlamış, vatandaşlar merakla 10. videonun yayınlanması için Pazar gününü beklemeye başlamıştı. Konu ile ilgili Sedat Peker bir açıklama yaptı ve videosunun gecikebileceğini açıkladı.

Peker paylaştığı tweetlerde ” Kıymetli dostlarım bir tane namusu olmayan şahıs kaldığım otelin yayınını yapmış. Bu yüzden uzun bir yolculuk yapacağım. Malum, aileyle yolculuk zor oluyor ama biz her zorlukta olduğu gibi bunların da altından kalkmasını biliriz. Bu sebeple perşembe ve pazar yayınlayacağımı söylediğim videolar belki gecikebilir (net olarak bilmiyorum), ancak söz namus ölmez sağ kalırsak mutlaka yayınlayacağım. Ancak Twitterim açık olacak. Ani gelişmelere buradan katılacağım.” şeklinde konuştu.

SEDAT PEKER 10. VİDEO DA KİMLERDEN BAHSEDECEK?

Sedat Peker’in Twitter hesabındaki son zamanlardaki tweetlerinden yola çıkılarak yeni videosunda Yıldırım Demirören ile ilgili yeni iddialarda bulunması, OYAK dosyası, Thodex dolandırıcılığı, Çiftlik Bank firarisi Mehmet Aydın’ın nerede olduğu gibi konular hakkında konuşması bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL