Yaşam

Vekaletle kurban kesimi fiyatları açıklandı

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarDiyanet İşleri Başkanı 2021 yılı için vekaletle kurban kesim fiyatını açıkladı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, vekalet yoluyla kurban kesim bedelinin yurt içinde bin 125 TL, yurt..

Vekaletle kurban kesimi fiyatları açıklandı

Diyanet İşleri Başkanı 2021 yılı için vekaletle kurban kesim fiyatını açıkladı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, vekalet yoluyla kurban kesim bedelinin yurt içinde bin 125 TL, yurt dışında ise 925 TL olarak belirlendiğini açıkladı.

Geçen yıl 557 bin 311 hisse kurbanın yurt içinde 430 kesim noktasında, yurt dışında ise 74 ülkede kesilerek ihtiyaç sahiplerine dağıtıldığı bilgisini veren Erbaş, “Bu sene de vekaletle kurban kesim organizasyonu kapsamında ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerine ve dünyadaki mazlum, mağdur ve muhtaçlara milletimizin iyilik eli büyük bir titizlikle ulaştırılacaktır. Daha çok mazlum ve muhtaç kardeşimizin yüzünü güldürmek ve onların bayram sevincine katkı sunmak için ’Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş’ temasıyla büyük bir heyecan ve özveri ile gayret edilecektir” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL