Siyaset SonDakika

SON DAKİKA | Sedat Peker Süleyman Soylu’nun Thodex vurgunu ile bağlantısı olduğunu iddia etti!

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarSedat Peker sosyal medya üzerinden gündemi derinden sarsan iddialarına bir yenisi daha eklendi. Sedat Peker geçtiğimiz aylarda yaklaşık 2 milyar dolar ile beraber Arnavutluk’a kaçan Thodex kurucusu Faruk Fatih..

SON DAKİKA | Sedat Peker Süleyman Soylu’nun Thodex vurgunu ile bağlantısı olduğunu iddia etti!

Sedat Peker sosyal medya üzerinden gündemi derinden sarsan iddialarına bir yenisi daha eklendi. Sedat Peker geçtiğimiz aylarda yaklaşık 2 milyar dolar ile beraber Arnavutluk’a kaçan Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer’in yaptığı dolandırıcılık ile ilgili skandal bir açıklama yaptı.

Peker yaptığı paylaşımda “thodex soyguncusu fatih özer’e Bir günde interpol kararı çıkardık ancak Arnavut polisi elinden kaçırmış hikayesini millete yutturdun. Ama ben doğrusunu herkese anlatacağım. Sen bilmiyor musun Arnavutlukta kuş uçsa benim haberim olur?

süslü sülüman, mahalle arasındaki kavgalarda bile 10 kişi tutuklanıyor.Adam 2 milyar dolarla kaçmış,göstermelik birkaç tutuklama yaptınız.Senin oğlunun,benim televizyonlara çıkardığım yeğenin vasıtasıyla, şahısla irtibat kurup paranın kaç lirasını aldınız,onu da anlatacağım. süslü sülüman, sana olan kızgınlığım senin hırsız olmandan dolayı değil. Zaten her yer hırsız dolu. Senin devletin namusunu lekelemenden dolayı.

Gücünün yettiği gariplere diyordun ya size devletin gücünü göstereceğim diye, ben de sizin kör olmuş gözlerinize Yüce ALLAH’ın gücünü göstereceğim. Sizi rezil edeceğim. Akraban sadık soylu özel yerlerde beklettiği nakit paralarını yatla Yunanistan’a kaçırmak için planlar yapıyor ya, ondan da haberim var. Gerçi hangi polise şikayet edeceğim, sizi hangi polis kardeşimiz alacak? İpin ucu puştun elinde, onlar ne yapsın? Buraya gönderilen devlet görevlisi kardeşlerim, lütfen siz bir süre olaya müdahil olmayın. süslü süleymanla derin mehmetin yakınlarının koordine ettiği kiralık katillerle ben bir yüzleşeyim, onları paket servis yapıp bunları bir rezil edeyim” şeklinde konuştu.

Sedat Peker’in Süleyman Soylu hakkında yapılan dolandırıcılıktan para aldığı iddiasına nasıl bir cevap verileceği merak konusu oldu.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL