Siyaset SonDakika

Sedat Peker’in videoları yayınlanmayacak mı? Açıklama yaptı!

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarYayınladığı videolarla gündemi derinden sarsan Sedat Peker’in her pazar düzenli olarak yayınladığı videoları ve Twitter hesabından yazıkları yüzbinlerce insanın en çok takip ettikleri arasında yer alıyor. Pazar günü 10…

Sedat Peker’in videoları yayınlanmayacak mı? Açıklama yaptı!

Yayınladığı videolarla gündemi derinden sarsan Sedat Peker’in her pazar düzenli olarak yayınladığı videoları ve Twitter hesabından yazıkları yüzbinlerce insanın en çok takip ettikleri arasında yer alıyor.

Pazar günü 10. videosunu yayınlaması beklenen Sedat Peker’den konu ile ilgili bir açıklama geldi. ” Kıymetli dostlarım bir tane namusu olmayan şahıs kaldığım otelin yayınını yapmış. Bu yüzden uzun bir yolculuk yapacağım. Malum, aileyle yolculuk zor oluyor ama biz her zorlukta olduğu gibi bunların da altından kalkmasını biliriz.

Bu sebeple perşembe ve pazar yayınlayacağımı söylediğim videolar belki gecikebilir (net olarak bilmiyorum), ancak söz namus ölmez sağ kalırsak mutlaka yayınlayacağım. Ancak Twitterim açık olacak. Ani gelişmelere buradan katılacağım.”

Sedat Peker’in videoları ile ilgili yapacağı yeni duyuru merakla beklenilmeye başlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL