Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na “Lağım çukuru” cevabı

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısında kendilerine yönelik “Ak Partili, MHP’li kardeşlerime sesleniyorum…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na “Lağım çukuru” cevabı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısında kendilerine yönelik “Ak Partili, MHP’li kardeşlerime sesleniyorum. Bu lağım çukuru bu kadar kokuyu dünyaya yaymışken neden kimse konuşmuyor? Ben lağım borusu patladı dedim. Meğer lağım çukurundalarmış bunlar” şeklindeki sözlerini sert bir şekilde eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan ” şeklinde cevap verdi.

“SUÇ ÖRGÜTLERİNE BEL BAĞLAMIŞ DURUMDALAR”

Gündemdeki Sedat Peker olayları ile ilgili de muhalefete yüklenen ve CHP’yi suç örgütlerinden medet ummakla itham eden Cumhurbaşkanı Erdoğan “Dün CHP Genel Başkanlığı koltuğunda oturan zat çıkmış, lağım çukuru olarak ifade ettiği bir takım iddiaları meclis kürsüsünden tekrarlıyor. Aynı kürsü PKK terör örgütü güdümündeki partinin savunma zemini haline dönüştürüldü. Aynı kürsü FETÖ’nün kumpas projelerine pervasızca alet edilmiştir. Aynı kürsü nice yalanın, iftiranın, çarpıtmanın mecrası olarak kullanıldı.

Lağım çukuru olarak iddia edilen iftiraların ve onları ortaya atan mahvillerin peşinden gitmek ancak kendini oraya layık görenlerin işidir. Milletten umudunu kesenler, gırtlaklarına kadar iç içe girdikleri terör örgütü yetmemiş olacak ki şimdi de suç örgütlerine bel bağlamış durumdalar. Onurlu insanların başvurduğu istifa diye bir müessese vardır. Girdiği her seçimde ’şu kadar oy alamazsam bırakırım’ diyen ama her defasında onurunu ayaklar altına alıp arsızca koltuğunda oturmaya devam edenler önce aynanın karşısına geçip bunu kendilerine söylemelidir. Türkiye’de hiç kimsenin bu haysiyet fukaralarından onur ve haysiyet dersi almaya ihtiyacı yoktur” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL