Sağlık SonDakika

Fahrettin Koca üniversite öğrencilerinin ne zaman aşılanacağını açıkladı!

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarSağlık Bakanı Fahrettin Koca akşam saatlerinde üniversite öğrencilerinin okullarına geri dönmesi adına önemli bir adım olan Üniversitedeki akademisyen ve görevlilerin yardından itibaren aşılanacağını açıklamış, yaşanan gelişme pandeminin başından beri..

Fahrettin Koca üniversite öğrencilerinin ne zaman aşılanacağını açıkladı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca akşam saatlerinde üniversite öğrencilerinin okullarına geri dönmesi adına önemli bir adım olan Üniversitedeki akademisyen ve görevlilerin yardından itibaren aşılanacağını açıklamış, yaşanan gelişme pandeminin başından beri okullarından uzak olan üniversite öğrencileri arasında büyük sevince neden olmuştu.

Yaşanan gelişmenin ardından Cem Say Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya “Öğrenciler de aşılanınca yüz yüze eğitime başlarız tabii. Üniversite nüfusunun ezici çoğunluğu onlar” diyerek merak edilen bir diğer konuyu yanıtlamasını istedi. Bakan Koca ise “Cem Bey, merak etmeyin 13 Eylülden önce üniversite öğrencilerimiz de aşılarını olacak. Artık salgın ülkemizin gündeminden çıkacak. Siz de destek olun” diyerek müjdeyi vermiş oldu.

Üniversite öğrencileri ve üniversitedeki görevli kişilerin 13 Eylül’den önce aşılanmasının planlandığı resmen açıklanmış oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL