Spor

Salih Uçan Beşiktaş’a mı gidiyor?

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarSon zamanlarda Alanyaspor’daki başarılı performansı ile transferde adından söz ettiren isimlerden olan Salih Uçan’ın adı Beşiktaş ile anılmaya devam ediyor. Son olarak  Salih Uçan’ın Alanyaspor’a vedası iddiaları kuvvetlendirdi. Salih..

Salih Uçan Beşiktaş’a mı gidiyor?

Son zamanlarda Alanyaspor’daki başarılı performansı ile transferde adından söz ettiren isimlerden olan Salih Uçan’ın adı Beşiktaş ile anılmaya devam ediyor. Son olarak  Salih Uçan’ın Alanyaspor’a vedası iddiaları kuvvetlendirdi.

Salih Uçan yaptığı paylaşımda “Birçok takımda forma giydim ve şunu net olarak söyleyebilirim ki; Alanyaspor ilçesi, yönetimi, teknik ekip, idari personeli ve camiası olarak inanılmaz farklı ve özel bir kulüp. Burada çok güzel 2 sene geçirdim. Bana ilk günden itibaren büyük destek oldunuz. Ben de motivasyonumu, disiplinimi ve mücadelemi en üst seviyede tutarak bu formaya hizmet etmeye çalıştım, sahada terimin damlasına kadar savaştım. Ayrıca bana Alanyaspor formasını güvenerek teslim eden Erol Bulut ve Çağdaş Atan hocalarıma da çok teşekkür ediyorum. Tüm yaşadığım anılar, başarılar ve arkadaşlıklar hep kalbimin bir köşesinde yer alacak. Formasını severek büyük bir gurur ile taşıdığım Alanyaspor’a veda ediyorum. Artık benim için bambaşka bir yolculuk başlıyor. Hakkınızı helal edin” şeklinde konuştu.

Salih Uçan’ın Beşiktaş’a transferine kesin gözüyle bakılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL