Spor

Cengiz Holding Fenerbahçe’ye sponsor mu olacak? Taraftar ayağa kalktı

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarFenerbahçe için şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde forma sponsoru Adidas’a veda edip yeni sezondan itibaren Puma markasıyla iş birliği yapacak olan Fenerbahçe’de bir sponsorluk anlaşması iddiası..

Cengiz Holding Fenerbahçe’ye sponsor mu olacak? Taraftar ayağa kalktı

Fenerbahçe için şoke eden bir iddia ortaya atıldı.

Geçtiğimiz günlerde forma sponsoru Adidas’a veda edip yeni sezondan itibaren Puma markasıyla iş birliği yapacak olan Fenerbahçe’de bir sponsorluk anlaşması iddiası daha ortaya atıldı. Gazeteci Suat Vilgen’in iddiasına göre Ak Parti döneminde aldığı büyük ihaleler ve milletimize yönelik küfür ettiği ses kaydı bulunan Mehmet Cengiz’in sahibi olduğu Cengiz Holding kulübe sponsor olacak ve kulübün kasasına 22 Milyon TL para girecek.

İddianın ortaya atılmasının ardından sosyal medyada taraftarlar ayağa kalkarak böyle bir durumun kabul edilemeyeceğini ve kulübün acilen açıklama yapmasına yönelik beyanlarda bulundular. Taraftarlar ve toplumun büyük bir kısmının antipati ile baktığı Cengiz Holding ve Fenerbahçe cephesinden nasıl bir açıklama yapılacağı şimdiden merak konusu oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL