Güncel Magazin

Necati Şaşmaz kendini Mehdi mi ilan etti?

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarSözcü gazetesi köşe yazarı İsmail Saymaz, Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdırmış “Kurtlar Vadisi” dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz hakkında gündemi sarsacak ifadelerde bulundu. Saymaz, Necati Şaşmaz’ın eşi..

Necati Şaşmaz kendini Mehdi mi ilan etti?

Sözcü gazetesi köşe yazarı İsmail Saymaz, Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdırmış “Kurtlar Vadisi” dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz hakkında gündemi sarsacak ifadelerde bulundu.

Saymaz, Necati Şaşmaz’ın eşi Nagehan Kaşıkçı’nın boşanma sürecinde Necati Şaşmaz’ın tarikat faaliyetlerinde bulunması ve çocuklarını da oraya götürmesinden çocuklarının olumsuz etkilendiğini söylediğini belirtti. Necati Şaşmaz’ın babasının Elazığ Harput’ta bir kadiri tarikatının şeyhi olduğunu ve Şaşmaz’ın da babasının müridi olduğunu aktaran İsmail Saymaz, Necati Şaşmaz’ın eski eşinin Şaşmaz’ın kendisini Mehdi olarak gördüğünü söylediğini yazdı.

Yazısında Necati Şaşmaz’ın zikir çektiği görüntüleri paylaşan İsmail Saymaz’a nasıl bir yanıt verileceği şimdiden merak konusu oldu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL