Dünya

Yurttan kaçan çocuklar pompalı tüfekle dehşet saçtı!

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarFilmleri aratmayan olayın adresi Amerika Birleşik Devletleri oldu.  Florida eyaletinde yurttan kaçarak bir eve giren iki çocuk, kalaşnikof ve pompalı tüfekle polise ateş açtı. Çıkan çatışmada çocuklar can kaybı..

Yurttan kaçan çocuklar pompalı tüfekle dehşet saçtı!

Filmleri aratmayan olayın adresi Amerika Birleşik Devletleri oldu.  Florida eyaletinde yurttan kaçarak bir eve giren iki çocuk, kalaşnikof ve pompalı tüfekle polise ateş açtı. Çıkan çatışmada çocuklar can kaybı olmadan engellendi.

Edinilen bilgiye göre  12 ve 14 yaşındaki 2 çocuk, kaldıkları yurttan bir görevliyi sopayla yaralayarak kaçtı. Olayın ardından  çocuklar  izinsiz şekilde bir eve girdi. Yoldan geçen birinin ihbarı üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. Evin etrafını kuşatan polisler, içerideki çocuklara “teslim olun” çağrısında bulundu. Çocuklar ise polislerin çağrısına silahla karşılık verdi. 14 yaşındaki N.J., evden aldığı pompalı tüfekle, 12 yaşındaki T.O. ise AK-47 tipi kalaşnikofla polise ateş açtı. 35 dakika saat süren çatışma sonrası 14 yaşındaki çocuk yaralanarak teslim oldu. N.J. hastaneye kaldırılırken, 12 yaşındaki çocuk da kalaşnikofu bırakarak dışarı çıktı.


 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL