Para Nasıl Kazılmaz?

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarBelirli aralıklarla kanunlardaki boşluklardan da faydalanan birileri çıkıyor ve emek sarf etmeden çok para kazanma arzusunda olan insanları dolandırıp ortadan kayboluyorlar. Bu defa uzun zamandır beklenen ve söylenilen kripto..

Para Nasıl Kazılmaz?

Belirli aralıklarla kanunlardaki boşluklardan da faydalanan birileri çıkıyor ve emek sarf etmeden çok para kazanma arzusunda olan insanları dolandırıp ortadan kayboluyorlar.

Bu defa uzun zamandır beklenen ve söylenilen kripto para piyasasında aynısı oldu. Bu şirketler birbiri ardına faaliyetlerini durduklarını açıklamaya başladılar.

Öncelikle belirtmeliyiz ki bu piyasalar bir resmiyete dayanmıyor. Tabiri caizse fiş çekildiğinde bütün birikimler bir anda kaybolabiliyor. Elbette bu işi hakkıyla yapan aracılar da vardır ancak şu ana kadar gelişen olaylar gösteriyor ki çok canlar yanacak, çok insan bu işin sonunda üzülecek.

Devletin vakit geçirmeden harekete geçmesi ve gerekli tedbirleri alması bundan sonrası için de çok büyük önem taşıyor.

Bir kez daha gördüğümüz ve anlaşılan görmeye devam edeceğimiz üzere emeksiz çok para kazanma hayalleri, insanları üzmeye ve ellerindeki paraları da kaybettirmeye devam edecek. Bu tarz piyasaların ise düzenlenmesinden ve denetime tabi olmalarından başka bir yol yok. Aksi takdirde çok canlar yanacak.

EKONOMİST VE KÖŞE YAZARI

ŞEVKET  APUHAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Stork Tours Ankara
Haberin kalemi youtube

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL